fbpx

O firmie

O firmie

GoGlobal jest nowym projektem Moniki Kraśnickiej. Wcześniej przez wiele lat założycielka firmy była związana z inną łódzką agencją, w której wykreowała znaną w kraju markę dedykowaną wyjazdom do USA. Z tego okresu znają ją przede wszystkim studenci wyjeżdżający do Stanów na wizach J-1, osoby ubiegające się o wizy turystyczne, a także uczestnicy oraz zwycięzcy kilku edycji loterii wizowej DV-2002  –  DV-2006.

Firma działa pod patronatem UE. Jej misją jest wspieranie i stymulowanie rozwoju osobistego przede wszystkim poprzez oferowanie jak najszerszych możliwości wyjazdów zagranicznych na programy wymiany międzynarodowej, praktyki, staże, kursy językowe.

„20 years from now you will be more disappointed by the things you didn’t do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover”.

Zachęcam wszystkich do korzystania z zagranicznych programów wyjazdowych. To wspaniała okazja do nauki języka, odkrywania świata, ludzi i siebie.

Podróże kształcą nie tylko umysł.

Zapraszam,
Monika Kraśnicka