Loteria Wizowa

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: GoGlobal

Biuro:
Jest w trakcie przenosin.

Spotkanie możliwe po wcześniejszym umówieniu się od poniedziałku do soboty.

Zapraszam do kontaktu.

Siedziba i adres do faktur:
Uzdrowiskowa 18,
91-615 Łódź

Adres email: info@goglobal.pl

Strona www: www.GoGlobal.pl

Tel.:  +48 42 288 12 14
Fax: +48 42 288 12 04

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 11 - 17
Sobota - tylko po wcześniejszym umówieniu się


Loteria Wizowa

Diversity Visa Program, zwany również Loterią Wizową lub losowaniem Zielonych Kart został ustanowiony przez Kongres Stanów Zjednoczonych.

Dzięki niemu rokrocznie 50 tys. zwycięzców loterii, a wraz z nimi ich najbliżsi (współmałżonkowie i dzieci) otrzymują prawo stałego pobytu w USA czyli tzw. Zieloną Kartę.

Program ten odbywa się co roku. Co roku też Departament Stanu ogłasza regulamin loterii, a w nim m.in. listę krajów wykluczonych z możliwości wzięcia udziału w losowaniu, termin rejestracji wniosków i inne, ściśle określone wymagania dotyczące aplikacji zgłoszeniowych.

DV-2017 to już piąta edycja loterii, w której Polacy biorą udział po 6-letniej przerwie.

Wykorzystaj tę okazję!
Rejestracja wniosków trwa od 3-go października do 7-go listopada.


Możesz to zrobić samodzielnie rejestrując się bezpośrednio na specjalnie do tego celu stworzonej przez rząd amerykański stronie internetowej www.dvlottery.state.gov lub zlecić to zadanie nam.

Niezależnie, którą opcję wybierzesz zapoznaj się z informacjami, które przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne. Szczególnie polecamy dział FAQ czyli najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Swoje pytanie, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz na adres loteriawizowa@goglobal.pl

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy przy wypełnianiu zgłoszenia na loterię wizową zamów już teraz bezpłatny i niezobowiązujący Pakiet Zgłoszeniowy.